Прокидаюсь вранці – бачу очі мами
І її усмішку милу й чарівну.
Ніби сонце сяє в нас над головами.
Як це їй вдається досі не збагну.
Я тобі, матусю, пісню заспіваю.
До плеча торкнуся й голову схилю.
Тихими словами просто нагадаю
Як безмежно й щиро я тебе люблю.
Сонячні кульбабки світять як жаринки
Кожен день дарує радість і красу.
Ніжності краплинки, голубі хмаринки
У своїх долонях мамі принесу.
Навіть, якщо дощик листя залоскоче,
Небо не заплаче, тільки забринить.
Мама завжди поруч, лагідно шепоче
І всі негаразди щезнуть в одну мить
09.05.20