Для голосування необхідно авторизуватись

Бал клоуна

Тут і військо в паперових латах і німфи у коротких сукнях, досконалі моральні потвори, лорди мрійних королівств і клоун плачучий рядками творів. Кохання, що рівне розпусті, серця холодні мов лід котрі не прагнуть тепла.

Світ, що схожий на театр, де не впізнати справжнього обличчя. Життя, як суцільна вистава, де немає почуттів. Життя, подібне цирку, де трагічне викликає лиш сміх. Де кохання проходить в підвалах і кохання не сердець а лиш тіл.

В цьому незвичайному світі я живу в образі, як ви напевно здогадалися, сумного клоуна.

В божевільному світі сучасної молоді дуже важко просто жити, а тим паче жити зі своєю другою половинкою, а ще важче цю половинку знайти.

У цьому світі-театрі, світі-цирку люди живуть дивно, та навіть у такій жорстокості деякі особистості мають відвагу виражати свою думку.

ІНДИВІДУАЛІСТИ ПРАГНУТЬ САМОВИРАЖЕННЯ!!!

Індивідуальність, особистість такі прості і в той самий час важливі слова.

Ми прагнемо щоб нас розуміли, щоб сприймали такими якими ми є. Кожен виражає своє «Я» по різному: одягом, музикою, поведінкою, способом життя, своїм мистецтвом.

Нажаль, тих хто особливо яскраво виділяється поміж інших, нерідко не розуміють і тому намагаються відсторонитися від них, навіть, не намагаючись їх зрозуміти. Щоб цьому запобігти, непотрібно відсторонюватися від одноликої маси і тим паче непотрібно закриватися в собі.

Найбільше людей лякає впевненість в собі, адже сила характеру може притягувати або лякати і відштовхувати людей. Саме такі особистості найчастіше виділяються з поміж інших і це стається не лише через відмінність у одязі чи поведінці, а й за рахунок висловлення своїх думок.

«Як легко бути таким як усі!»

Я гадаю, що кожен з вас таке казав чи думав, та це помилкова думка, адже під лаштуватися під інших набагато важче ніж виражати свої думки, та коли особистість зливається з одноликою масою, то їй набагато легше жити в суспільстві.

Бути особистістю потрібно, також потрібно розуміти інших, щоб потім розуміли тебе. Та не обов’язкові притримуватися моєї думки…

1

Автор публікації

Офлайн 12 місяців

Morik Ivan

47
Коментарі: 1Публікації: 30Реєстрація: 08-04-2020

Бронзове перо

Достижение получено 25.04.2020
Присвоюється автору, який подав на сайт 10 і більше публікацій