Для голосування необхідно авторизуватись

Буває іноді ось так

Не дам думкам своїм польоту.
Нащо грішить у пізній час?
Ввійдіть тихенько у дрімоту…
Де були МИ, нема вже нас.

Тепер вже кожен сам собою,
Нема обов”язків, питань.
Пройшло, як дощ, десь стороною,
Лиш запече легенько жаль..

Та це хвилинна слабкість духу,
Пройде, забудеться усе….
Слабку кохання завірюху,
Десь вітер полем рознесе.

Розкида в полі по зернинці,
Розквітне там червоний мак.
Напоять роси по краплинці…
Буває іноді ось так…

2

Автор публікації

Офлайн 6 років

nadjarka@ukr.net

201
Коментарі: 0Публікації: 63Реєстрація: 12-04-2020

Срібне перо

Достижение получено 30.05.2020
Присвоюється автору, який подав на сайт 50 і більше публікацій

Небайдужий читач

Достижение получено 23.05.2020

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій