«Янгол»
А знаєте Ви,
Хто завжди поруч з нами?
Нас сильно так любить
Теплом зігріває
Усмішку дарує
Й від зла захищає
Все це, про них, єдиних…
Здогадались, Ви чи ні?
Про кого я, говорити
Можу без зупину
Це ж – матусі наші рідні
Янголята – білосніжні
Завжди поряд
І зі мною, і з тобою,
Із звірятком, із травою
Із усім, усім живим!
Від народження ми з ними
Янголятками рідними
Поцілують, приголублять
І ніколи не покинуть
Нас самих у цьому світі…
Без тепла, любові й ласки…
Та чомусь, бува не так!
Чом я бачу море сліз?
Сліз людини, сліз тварини…
Бачу я
Я їх самих
Беззахисних, одних
Без янголятка на плечі
По всій Землі
Я бачу їх
У пошуках матусеньки
Янгола близького
Вони шукають скрізь…
Й гадають:
Чому так?
Чом я один?
Де моя мама?
Чим завинив?
Що зробив не так?
Все ніби так…
А я – один …
Один…
Одна і матінка моя десь
Так гірко плаче в самоті
Та вірю я у диво
І у добро в житті
Ніколи не буде у світі такого
Щоб маму я не знайшов!
Її я знайду
Хоч на іншій планеті
Хоч в тундрі, лісах, в океані
Від радості, мабуть,
Я сліз не втримаю
Коли я побачу
Янгола – маму!
Бо ж, усім навіки
В кожній точці планети
Треба янгол на плечі
І станемо ми
Утопати тоді
У морях цілих сліз
Сліз від радості,
Любові й добра!