Куди ідемо, нам не відомо, А ще сумніше, що не цікаво… Це ще не крапка, поки що - кома: Йдемо до прірви під крики «браво»… Як могікани, на Сході вої Наш мир і спокій оберігають. Ми ж програємо Кремлю в двобої, Байдужі ж просто спостерігають… Сценарій фільму усім знайомий. Сюжет чужинський… Кому цікаво? Живуть мільйони напівпритомно: Тут не стріляють, є хліб і кава… |
Це ще не крапка….
