Хто сказав, що читати не модно?
Либонь, той, що палить та п’є!
Книгу тримати в руках – благородно,
Тільки не тому, що візьме й проп’є…
Книга – то нить до подоби ЛЮДИНИ,
Хліб, без якого немає життя…
Книга- то зерно з малої билини,
Розум і мудрість, життя і знання.
В книзі – історія, звичаїв тайна,
Є в ній пригоди, і почуття.
Книга – розрада для всіх злотосяйна,
Початок розумного майбуття.