Останній лист зірвав на ній вітрисько
Й жбурнув щосили у суху траву.
Отак стоїть струнка сумна берізка
І це не сон для неї – наяву.
Гілки вона додолу опустила,
Чи холодно їй, а чи ні, хто зна.
Прошу тебе, не плач, берізко мила,
Радітимеш коли прийде весна.
2020 р.

