Чебреці, чебреці, чебреці
Чомусь терпко запахли дитинством.
Згадую, як тримали в руці
Батога, що Петровим ще зветься.
Соняшник нам конем слугував,
“Осідлавши” його ми скакали.
Було безліч іще в нас забав,
Але дні ті так швидко промчали.
Не вернути ніколи вже їх.
Лише спогади душу тривожать.
Чебреці. чебреці, чебреці.
Запах ваш у дитинство відносить.
2021 р.

