Колись можливо хтось на цьому світі
Про тебе добрим словом і згадає
Та на могилу прийде пом”янути,
Покладе кілька квіточок яскравих.
А ні – то й так лежатимеш спокійно,
За це ти ж не образишся на них.
Тобі ж бо вже буде всерівно
Чи квіти тут, а чи бур”ян густий.
Нехай же буде соромно нащадкам,
Що не шанують і не пам”ятають.
А поки ще є сили, ти всіх радуй,
Добрими справами наповнюй дні до краю.
2017 р.

