А весна вже дихає теплом,
Хоч мороз іще за щоки щипле
І зима у сніжки за селом
Бавиться із шибеником вітром.
Але не та силонька у них,
Щоб з весною-красною змагатись.
Вітерець поволеньки затих,
То ж зима нас буле покидати.
2021 р.
Для голосування необхідно авторизуватись
ok