Пливуть, пливуть кораблики-хмарки,
А вітер надимає їм вітрила.
І наші пролітають так роки,
А ми з тобою ніьи і не жили.
Бо не сказали ще про головне,
Не доспівали про кохання пісню.
У світ бажань поклч скоріш мене,
Хоч стрілися чомусь ми надто пізно.
Прошу: мене ти в щасті утопи
І радості вино удвох нам пити.
Все ж краще полум”ям горіти одну мить,
Аніж усе життя повільно тліти.
2001 р.

