Теплом іще ми насолоджуймось
І душу хай тішить розмай,
Бо скоро покотиться-котиться
Вже літечко за небокрай.
Замінить віночок ромашковий
Айстр диво-калейдоскоп,
А пелюсточки трояндові
Жоржинам поступляться знов.
І чорнобривці жовтітимуть,
Де маргаритки цвітуть,
Услід за червоною рутою
Уже хрихантеми прийдуть.
На зміну яскраво-зеленому
Багряного кольору лет,
Тихеньким серпанковим леготом
Звучить вже осінній сонет.
2016 р.


Думок на тему “Котиться літечко за небокрай”
Такий квітково-чарівний 🌸🍀🌺🍃🏵️🍃🌺🍀🌸