Давно вже кудись почалапала осінь,
На зміну здавалось би прийде зима,
Болотяно скрізь на стежках ще і досі
І білого снігу також ще нема.
Вже й не розібрати яка пора року
Надворі, змінилося все.
Навкруг непривітно похмуро і мокро,
Це ж гарного настрою не принесе.
Та в будь яку пору: морозно чи тепло,
В снігу всі дерева чи вмила роса,
Любити цей світ завжди кожному треба,
Оточує нас неймовірна краса.
2020 р.

