Спить дитятко у колисці,
Поруч мати молода,
Чоловік й татусь не близько
І за ним болить душа.
Тихо пісню колискову
Та й кровиночці співа,
Молиться уклінно Богу,
Промовля такі слова:
-Господи Всемилостивий,
Богородице свята,
Захища Вкраїну милий,
Захища Вкраїну милий,
Вбережіть його від зла.
Від ворожої напасті
І від куль, очей лихих
Та від підлості і зради,
Хай повернеться живим.
Ми з синочком зачекались
Рідного захисника.
Хай настане мир і радість
Запанує у серцях.
О!Маріє пресвятая
І Спаситель наш Ісус!
Вам я славу возсилаю.
З вдячністю щодня молюсь.
2015 р.

