Ой, люблю тебе, люблю,
Лік хвилинам я гублю,
Навіть в снах про тебе мрію,
Не втрачаю і надії –
Ти промовиш ті слова,
Що душа від них співа,
А пригорнеш й поцілуєш –
Мені щастя подаруєш.
2015 р.
Для голосування необхідно авторизуватись
okОй, люблю тебе, люблю,
Лік хвилинам я гублю,
Навіть в снах про тебе мрію,
Не втрачаю і надії –
Ти промовиш ті слова,
Що душа від них співа,
А пригорнеш й поцілуєш –
Мені щастя подаруєш.
2015 р.
Думок на тему “Ой, люблю”
Дуже гарно і звучить , як пісня.