“Жайворонків” напекли,
Свято Стрітення Господнє,
Відзначаєм його ми.
Це зима й весна сьогодні
Зустрічаються удвох
І кого хто переможе –
Буде холод чи тепло.
Дай усім нам, милий Боже
Добра й ніжності серцям,
Миру й спокою країні,
Щоб ненависна війна
Закінчилась і не гинув
У пекельному вогні
Та смертельному двобої
Нації чудовий цвіт –
Наші воїни-герої.
Бо любити їм іще
Та кохати до нестями,
Виховувати дітей
Й розбудовувать державу.
Щоб вона, мов сад цвіла,
Все сильнішою ставала
І ворожая орда
Україну не здодала.
2015 р.

