Запахло літо чебрецями
І дзвониками забриніло,
Линуло грозами-дощами
Та землю щедро напоїло.
Зрум”янило суницям щічки,
Вдягло віночок волошковий.
Всміхнулось сонячно й привітно,
Теплом зігріло та любов”ю.
2015 р.
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
Запахло літо чебрецями
І дзвониками забриніло,
Линуло грозами-дощами
Та землю щедро напоїло.
Зрум”янило суницям щічки,
Вдягло віночок волошковий.
Всміхнулось сонячно й привітно,
Теплом зігріло та любов”ю.
2015 р.