А надворі зимний вітер,
Листя опадає
Та ще й дощик накрапає,
Сонечко не світить.
А під припічком у хаті
На м”якій підстилці
Киця спить собі пухнаста,
Стуливши очиці.
Бо тут затишно і тепло,
Пирогами пахне,
Пирогами пахне,
Молоко у блюдці є ще
Та смачна ковбаска.
Господиня любить кицю
І за неї дбає.
А та вдячно, як годиться
Пісеньку співає.
2022 р.

