А сніжок мете і сипле
Густо-густо так із неба,
До чобіт і шапок липне,
Обліпив усі дерева.
Одягнув в шапки пухнасті
Сосни, ясени і клени,
У кожушках білих також
І ялиноньки зелені.
В білих снігових заметах
Загубилася стежина.
Я скажу вам по секрету –
Взялася зима за діло.
Так вона господарює
Та показує свій норов,
Це вона всім демонструє,
Що весна прийде не скоро.
2018 р.

