Для голосування необхідно авторизуватись

Як живеш, рідне село?

Як ти живеш, моя батьківська хато?

Я так давно у тебе не була,
Твого не вистачає так тепла,
За ним не перестану сумувати.
Як виживаєш, ріднеє село?
Людей все меншає у тобі рік від року,
Занедбані обійстя замело
І взимку не ступити тут і кроку.
А як сади розквітнуть навесні,
Нема кому тим цвітом милуватись
І деревця фруктові доглядати,
Бо за кордоном хтось, хтось на війні.
А влітку як півонія цвіте,
Кує зозуля й соловей співає,
Кому той птах серденько звеселяє,
Ніхто не знає мабуть вже про те.
Коли ж настане осінь золота
Та яблука достиглі пахнуть й груші,
Нема кому плодів тих скуштувать,
Хіба холодний вітер їх обтрусить.
2024 р.
1

Автор публікації

Офлайн 14 години

neonila

2 975
Коментарі: 0Публікації: 1319Реєстрація: 06-04-2020

Золоте перо

Достижение получено 21.07.2020
Присвоюється автору, який подав на сайт 100 і більше публікацій

Срібне перо

Достижение получено 25.05.2020
Присвоюється автору, який подав на сайт 50 і більше публікацій