Біжить струмком дзвінкоголосим,
Веселу пісеньку співа
Твоє й моє дитинство босе –
Найбезтурботніша пора.
Зелен-весною квітне юність,
Молодість літечком буя,
Усе росте та плодоносить,
А зрілість врожаї збира.
Підсумки осінь підбиває
Негідних вчинків й добрих справ.
Так непомітно вже ступає
Тихими кроками зима.
Насипле щедро снігу в коси,
Спогади будуть й каяття
І радості й печалі сльози,
А все разом оце – життя.
2016 р.

