Ой, не прості людські стосунки,
У кожного ж характер свій
І кожен має свою думку
Та впевнений у правоті.
А гордовитості в нас скільки!
Дивитись звисока на всіх,
Закохуватись в себе тільки,
Пихи ж бо маєм цілий міх.
На грішну землю слід спуститись
Самозакоханим з Небес
І добротою поділитись,
То й поважатимуть тебе..
Не насміхатися над хворим,
А слабшому допомогти,
Може і совість заговорить,
Якщо не втратив її ти.
Літера Я у алфавіті
Давно відомо, що остання.
Отож усіх вас закликаю –
З любов”ю треба жить на світі.
2016 р.

