Сіре небо, небо сіре
І ніде немає снігу,
Лише сіє дощ холодний
Та дерева стоять мокрі.
Як повіє вітерець,
Капає за комірець,
А зима без парасолі,
Ось тому і не приходить.
2017 р.
Для голосування необхідно авторизуватись
okСіре небо, небо сіре
І ніде немає снігу,
Лише сіє дощ холодний
Та дерева стоять мокрі.
Як повіє вітерець,
Капає за комірець,
А зима без парасолі,
Ось тому і не приходить.
2017 р.
Думок на тему “Зима без парасолі”
як гарно наївно по дитячому..супер