Для голосування необхідно авторизуватись

Тоді й тепер

Біля одинокої розхристаної берізки так само самотньо стояла покинута Любов… Її безжально хитало різкими поривами вітру і розхлюпувало по краплині усю її дощенту в такт ненаситному і грубому дощу, що ще зовсім недавно так лагідно обіймав її, пестливо даруючи дрібні віддзеркалення щасливого неба. І чим більше хльостало її без того розкуйовджене волосся, тим частіше вона згадувала свою ніжну осінь, що теплим подихом зігрівала її тендітні струни…
Тоді так незвичайно-лагідно звучала пісня світанку – тепер сиротливо заглядають у вікно лише тьмяні зорі… Тоді так неповторно цілувала найзагадковіша мрія – тепер від чиїхось навмисне зневажливих кроків на обличчя і, що боляче до нестями, у саму душу летять потворні бризки із багнюки, змішаної з заздрістю, ницістю та дріб’язковістю… Тоді радісно у трепетному польоті натхненного відчуття народжувалось слово – тепер з пораненого серця лиш безпорадно стікають обривки думок, подібно до крапель воску, що журливо покидають свічу… Тоді з її уст щасливо злітала усмішка, подібно до втішеного птаха, який з’єднував кожну нову мить своїм крилом, – тепер навколо гупало пустотливе мовчання, котре переривали поодинокі зітхання, ніби заіржавлене холодом осіннє листя, що смиренно падає до ніг.
Тоді й тепер… Тепер й тоді… А між ними – здається, ціла вічність, перемережана сотнями розпачливих схлипувань, приречених від першої миті сподівань і солодких мрій. А ще – тисячами нестерпних брудних підозр, уламками з найромантичніших намагань і безкінечними відчуттями оскоми від постійного суму.
Отак і стояла покинута Любов біля одинокої розхристаної берізки, згадуючи і вкотре помираючи, відчайдушно чіпляючись за і так потрощену останню соломинку, і розчаровано зітхала, забуваючи про рясні сльози, через які не бачила уже нічого навкруги – і … таки вдихала свіже повітря. Свіже. Вдихала. Розлучалася. Ще. Можливо. Хто знає. Уже.

1

Автор публікації

Офлайн 2 роки

Інна Гончар

357
Коментарі: 0Публікації: 111Реєстрація: 31-07-2018

Золоте перо

Достижение получено 22.04.2019
Присвоюється автору, який подав на сайт 100 і більше публікацій

Небайдужий читач

Достижение получено 04.09.2018

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій