Для голосування необхідно авторизуватись

ВЕСНА ІДЕ, КРАСУ НЕСЕ, А ТІЙ КРАСІ РАДІЄ ВСЕ…

. .ВЕСНА  ІДЕ,  КРАСУ  НЕСЕ,  А  ТІЙ  КРАСІ  РАДІЄ  ВСЕ…
. .Глянула я на заквітчане подвір’я біля хати – світлиці своєї однієї сонячної днини – очі мої розбіглися! Жовтими, бузковими, фіолетовими, червоними, рожевими, білими ніжними квіточками на зелених кущиках ледь не всеньких диво – барвів небесної веселки, чарували – вабили маленькі гарні примули.
. .А прекрасні ніжні голубі і рожеві гіацинти – квіти з дивовижною будовою у вигляді маленьких дзвіночків із дрібненьких квіточок, цілими букетиками на одному стеблі в обрамленні високих зелених листочків, заполонювали своїм неймовірним запахом ледь не весь куток…
. .Чарівні нарциси цвітуть – прикрашають, здавалося б, кожне сільське подвір’я. Біленькі, жовті, білі із жовто-червоною серединкою – ранні, середні і пізні нарциси, які мають незвичний духмяний аромат, зацвітають одними із перших на барвистих квітниках у всіх господинь, які кохаються у БОЖЕСТВЕННИХ квітах.
. .Радують око ніжно-блакитні квіточки пушкінії – з вузькою синьою смужкою по центрі пелюсток. Гарні суцвіття пушкінії, схожої на проліску, зібрані у маленьке гроно, – мають приємний запах.
. .Гармонійно й урочисто вписалася у весняну палітру квіткового розмаю рожево-малинова гвоздичка, висаджена цьогоріч.
. .Починає квітувати і царська корона, яка гонорово та пишно височіє – красується серед буйного цвітіння й ароматних пахощів усього квіткового розмаю.
. .І зелений розкішний самшит гордо красувався на подвір’ї дрібненькими блискучими листками, прикрашаючи весняний барвистий квітник.
. .ВЕСНА ІДЕ, КРАСУ НЕСЕ…
. .                                     ТАМАРА РОМАНЮК,
. .                                     8 квітня 2019-21 рр.
. .P. S. Цьогоріч, на жаль, матінка – Природа не надто ніжно голубить – пестить свої квіти, з БОЖОЇ волі… Тепла і сонечка благає…
1

Автор публікації

Офлайн 6 години

Тамара Романюк

940
Коментарі: 28Публікації: 432Реєстрація: 06-02-2020

Вибір видавця (Вересень 2021)

Достижение получено 18.10.2021

Титул: Вибір видавця (Вересень 2021)

Небайдужий читач

Достижение получено 16.02.2020

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій