Великдень у тиші із кошиком вдома,
Уперше свіча, як душа миготить,
І зовсім вже інша якась моя втома
Й молитва крізь сльози до Бога летить…
У полум’ї нишком гойдається мрія
І вдячність тремтливо-прозоро бринить,
А я шепочу отако, як умію,
Щоб Богом почута була оця мить!
Великдень у мами — хвилююче свято
У спогадах щирих, її молитвАх.
І тільки незримо у погляді — тато
Ще все повертається знову у снах…
І от на столі вже пишається паска
І крашанки вбрались у всі кольори.
Хай буде на радість свята Божа ласка
Усім добрим людям з цієї пори!
21—23.04.2020
