Як чобіток до чобітка,
як до ноги друга нога,
до всього тіла пара є,
так в парі все життя й твоє!
Шукає хтось собі телятко,
а хтось шукає котенятко)
Комусь по духу оленя,
а хтось шукає навмання…
Всі по натурі дуже різні,
Є всеприйнятні , є капризні…
До кожного свій пазл знайдеться,
Отак нам пара і береться)))
У когось сміх та танці вьются,
у когось грім – тарілки б’ються!
Отак кучкуються собі ,
ті пари та по всій землі!
І що з того ? Та хай так буде,
якщо собі кохають люди)
Чужа сім’я– то темний ліс…
Знайшов свою – в чужу не лізь!))))