Подивіться в очі своїм дітям,
Прочитайте світ в очах дітей!
В очі, немовляти, що лежить сповитий,
В очі підлітка, що сповнені ідей.
Подивіться, між рядків “читайте”,
Космос там подій і запитань.
За рішучими їх кроками і ділом,
Сто нових стежок і сто вагань!
І здається нам, що все так просто,
Що не “додамо”, “домріє” сам!
Діти дивляться життя дорослих,
Як великий призменний екран…
І від нас залежить, що транслює
Їм ТВ із назвою “життя”,
Голос матері чи батька діти чують,
Чи німе кіно…читають по вустам…
І від нас залежить, чи пізнає
“покоління геніїв” добро?
Дивляться на нас і в нас вбачають,
Що є “доброта” а що є “зло”!
Істина давно усім відкрита:
Нам батькам, дорослим, ціль дана!
Не лише дитину знай сповити ,
а й прокласти шлях до миру та добра!