Я життя розмальовую фарбами,
І без того яскраве й насичене!
Що би день мій грав різними барвами,
Не лише “монотонними призмами”.
Жовтий колір – то з сонячним променем,
То в хвилини світанку й пробудження…
Трішки сірого і буденного -до роботи збираючись зтружено.
Дам яскравості до блакитного,
То є небо у вікнах тролейбуса.
По дорозі “вмалюю” червоного
Вийду ,як леді, з дорожнього “ребуса”.
Підмалюю коричневих помазків,
Щоб додати серьозність у праці буденній.
Повертаючись…. вкрашусь у ніжності !
Ну звичайно – у ніжно рожевий!!!
Вдома більше всього найтеплішого- то є жовтогарячий, насичений,
І вкриваючись ковдрою, теплою,
Фіолетовий мариться в тиші..