Люблю я світ, у всіх його стосунках,
Коли жорстокий і до степені німий,
Люблю, коли нізвідки руку порятунку,
Хтось незамічений, у тиші, дорогий.
Люблю я дихати, творити, жити,
І бачити людей, що світять,як зірки,
Люблю Вас всіх, Ісус сказав творити,
Під крила Ангелів,створив мій Оберіг.
Я часто плачу, і сміюся наче вперше,
Розгублююсь, і створюю грозу,
Та це нічого, треба світом жити,
Бо в руки БОГУ справді попаду.
І ця відкритість, буде наче вперше,
Туди летять мої написані слова,
Є провідник, і в тому мені легше,
Веде в грозі за руку, допоки я жива.
05.06.2021
#Світлина з інтернету#
Думок на тему “Люблю я світ”
Є глибина філософських роздумів про бентежний світ Людської Душі, яка прагне Гармонії. Вражений