Для голосування необхідно авторизуватись

Сильні не плачуть?!…

Хто каже, що сильні не плачуть?
Хто каже, що сильним легко?
То просто ніхто не бачить,
Як лине той плач далеко.

Як рвуть на собі волосся,
Голосять, аж дах зриває,
А потім тихенько:« Досить!
Бо сльози не помагають».

І в тихій німій кімнаті
В куточку біля підвіконня,
Спиває холодну каву
Вчора, завтра, сьогодні…

Рахує свої падіння,
Дивиться фото в альбомах,
То все було співпадіння,
Можливо, було щось в промах…

Гортає в своєму смартфоні
Знайомі до болю контакти.
Іронія в посмішці променем :
« І жила ж якось так ти?!»

І все стає на свої місця:
У думці, в душі, в словах пустих…
Вірити вчитися — вже не мета,
Вірити вчитися — в кого із них?

Кажуть, що сильні не плачуть,
Може, і сліз не мають?
Просто ніхто не бачить,
Як душі їхні ридають…

Кажуть…О, скільки кажуть,
Плітками вбирають в сіті…
Просто сильні так плачуть,
Щоб ніхто не бачив на світі…

© Оксана Граб’юк « Сильні не плачуть…»

2

Автор публікації

Офлайн 5 років

Оксана Граб'юк

144
Коментарі: 0Публікації: 54Реєстрація: 12-05-2020

Срібне перо

Достижение получено 25.05.2020
Присвоюється автору, який подав на сайт 50 і більше публікацій