Дощиця
Цю жінку відчуваю всім нутром, усім єством,як темінь срібну шпицю. Вона в мені видзвонює Христом, вона в мені дуріє,мов чортиця. Вона,як зірка в оці у сови, як дрібка солі у прованських травах,
Вона іще із Вічністю – на Ви, та вже на ти із Стражем переправи. Вона,що пахне вовком,зіллям ще, . сидить сама на вишитім обрусі і жде дощу.І зваблена дощем літає там,де я іще боюся .