Хто мене має за свою?
Хто мене має за свою?
Я до цих пір чужа в цім світі.
Чи може той старенький ясен
гіллям упертий в ноосферу?
Чи той горішок молоденький?
Мабуть,горіх…
Таки горішок!
Він у торішнім жовтні прянім
маленьких Всесвітів безодню
трусив на мій русявий Всесвіт.
…А деревій,облізлий дуже ( усе його тисячолистя пішло індикам
на обіди) , дивився прикро й трохи ніжно.
Я його маю за свого: люблю як в чаєві гірчинка і трохи ніжності.
Чия ти?