Люблю розумних та простих.
Неначе сонечко ясних,
Які лиш поглядом одним
Зігріють душу серед зим.
Люблю привітних та відвертих,
Яскравих, і краплинку впертих.
Люблю порядних, незрадливих,
Й у всьому щоби так сміливих…
Люблю… Таких людей є мало.
Життя крилатих надірвало…
Та все ж є сонячні й мрійливі.
Люблю людей, які щасливі!
Олена Шабанова
3 коментарі “Люблю Людей”
Дуже гарно!
Щасливі люди діляться теплом.
Теплом душі і радістю із серця.👍
Дуже гарно та життєстверджувально! Відкриті, щирі люди зі світолом всередині не можуть не приваблювати. Але “зчитати” це здатна така сама людина – наповнена. Успіхів Вам!