Відчиняю вікна,відчиняю двері,
Відчиняю серце золотим ключем,
Відчиняю душу,відчуваю-мушу.
Лиш поглянь-побачиш,як любов пече.
Я шукала щастя-розшукала долю,
Викресала іскру-запалав вогонь.
Ти його роздмухав лебединим пухом
І повів за руку у рожевий сон.
Що то за сопілка?Що то за гітара,
Що моєму серцю спати не дає?
То -твоє кохання.То-небесна манна,
Що не попелиться і не розтає.
Не дивуйтесь,люди,не дивуйтесь,милі,
Що сльозами щастя очі я солю.
Просто за плечима в мене білі крила.
Просто я уперше у житті люблю.
Думок на тему “Білі крила”
Лірично та щемно про найпотаємніші почуття. Гарно написано.