Потрапивши у вирій чорноти,
Так важко порятунок відшукати.
А ті, в кого є шанс допомогти,
Чомусь ховають очі – і тікати…
І все, що навкруги, то ніби сон,
Жахливий і наповнений стражданням.
Настав складних випробувань сезон.
Душа живе лиш вижити бажанням.
Жити, щоб перемогти, перемогти, щоб жити.
Шлях палаючий пройти і не згоріти!
В світі втрачених надій
Співчуття – не модна штука.
Не чекай, а швидше дій,
Розчарування – то наука.
Не шукай в чужих очах
Розуміння та уваги.
Доля лиш в твоїх руках,
Якщо випливеш – чекай поваги.
Так сумно розуміти, що й тепер
У кожного як завжди з краю хата.
І врятувати від твоїх химер
Бажаючих знайдеться небагато.
В світі втрачених надій
Співчуття – не модна штука.
Не чекай, а швидше дій,
Розчарування – то наука.
Не шукай в чужих очах
Розуміння та уваги.
Доля лиш в твоїх руках,
Якщо випливеш – чекай поваги.