Я намалюю тобі небо,
всіма волошками літніх цілунків,
і більше нічого не треба,
лише зізнань твої візерунки.
Лише гаптоване щастя і небо,
і волошками писані вірші,
і більше нічого не треба,
і небо в очах сміливіше.
Я намалюю тобі небо
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
Я намалюю тобі небо,
всіма волошками літніх цілунків,
і більше нічого не треба,
лише зізнань твої візерунки.
Лише гаптоване щастя і небо,
і волошками писані вірші,
і більше нічого не треба,
і небо в очах сміливіше.