Змій плаче на горі високій
не помістити сліз в долонях, –
жертовно гинуть українці,
полум”яніє мак червоний
на крилах горе-колісниці,
на фоні неба голубого,
а світ, як завжди, стоїть збоку,
бо ні при чім… що їм… до цього.
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
Змій плаче на горі високій
не помістити сліз в долонях, –
жертовно гинуть українці,
полум”яніє мак червоний
на крилах горе-колісниці,
на фоні неба голубого,
а світ, як завжди, стоїть збоку,
бо ні при чім… що їм… до цього.