Ну як живеться вам каліки?
Отой! … Гібридної Війни …
Де плачуть гірко, ваші діти!
Та… посивілі матері…
В вас ніг нема? А болю доста!
Та ви ще стрибая, живі…
Як ті? Що погнили в болотах!
Кістьми лягли на чужені…
Та ще дадуть якісь копійки
Щоб рота затулить рідні…
Вони пропьють їх, буде добре!
За вас “герої”, той “війни”…
А вся Россія, то є прірва
Велике та гнойливе дно!
Де вам застромлять в дупу ноти
Щоб ви горлали Цар – Пуйло
І править вами Біс, копитом
Куди він поверне його…
То там становиться гарніром
Все ваше з червьями нутро!
О. Захисник, 2020