Для чого пишуться вірші…. Для кого?..
Весну світанок щоб стрічав святково,
І щебетали пташечки у лузі,
Десь матіола зацвіла в окрузі,
Стелилось поле рушником пшеничним,
Життя котилося шляхом привичним
І майоріла у саду калина,
Здоров”я було у доньки і сина.
Для чого пишуться вірші… Для чого?!!
Щоб мир у світі був обов”язково!..
Барвіночок стелився під ногами,
В усіх дітей були щоб тата й мами.

