Ставай як світ-для мене ти над всім!
Тривож і бав цілунками за плечі.
Від того жару із твоїх обійм
Не хочу втечі.
Світи мені між згаслих ліхтарів,
Втамуй сутужну, грізну колотнечу.
Моя планета,колискова й дім
На твоїх плечах.
Рахуй зі мною котрий мегарік,
Горнись до мене втомою терпкою.
Нам даний шанс один і на весь вік
На двох з тобою.
Думок на тему “На двох з тобою”
гарний вірш.щире кохання це прекрасне почуття