А ви колись такеє відчували,
Як сум невільний серце огортає,
І вам саме того не вистачає,
Кого ніколи ви не зустрічали …
А ВИ КОЛИСЬ ТАКЕЄ ВІДЧУВАЛИ?..
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
А ви колись такеє відчували,
Як сум невільний серце огортає,
І вам саме того не вистачає,
Кого ніколи ви не зустрічали …