Авторська пісня
Пташина з морозу б`є крильцем в вікно,
А гості смакують червоне вино невблаганно!..
До вінця вуста доторкнулись ледь-ледь –
І личико ваше зблідніло, як смерть, моя панно!
І плачу я снігом за вами вві сні,
Позаду минуле горить у вогні, мов Помпея!..
Та бачу віконечко ваше здаля,
Де в глечику квітне надія моя, як Лілея, як Лілея!