Ми з кожним днем все ближче до безодні,
В очах пульсує дика ейфорія!..
Тільки тому ще люди не їдять людей сьогодні –
Бо звершується в храмах Літургія!
МИ З КОЖНИМ ДНЕМ ВСЕ БЛИЖЧЕ ДО БЕЗОДНІ!
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
Ми з кожним днем все ближче до безодні,
В очах пульсує дика ейфорія!..
Тільки тому ще люди не їдять людей сьогодні –
Бо звершується в храмах Літургія!