Коли стискає серце від журби,
І втрата ки́дає на все сумний відтінок,
Несіть у храми білії хліби,
Оливне масло – рідним за спочинок.
Стікає віск на «золоті» столи,
І кожна свічка до небес голосить…
Якби ми тільки зрозуміть могли,
Яку це благодать душі приносить!