Слова, мов листя, вітер обриває,
Ось і мої в високих травах загубились…
Ніщо від Бога так не віддаляє –
Як відчуття своєї зверхності над кимось!
СЛОВА, МОВ ЛИСТЯ, ВІТЕР ОБРИВАЄ…
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
Слова, мов листя, вітер обриває,
Ось і мої в високих травах загубились…
Ніщо від Бога так не віддаляє –
Як відчуття своєї зверхності над кимось!