Все те, що є відрадою очей,
І ця барвінком встелена дорога,
Все те, що маємо — воно не від людей,
Все те, що маємо — отримано від Бога!
ВСЕ ТЕ, ЩО МАЄМО – ОТРИМАНО ВІД БОГА!
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
Все те, що є відрадою очей,
І ця барвінком встелена дорога,
Все те, що маємо — воно не від людей,
Все те, що маємо — отримано від Бога!