Вставай, батьку отамане,
Годі тобі спати!
Святу віру православну
Пора захищати!
Вже прокляті розкольники
Церкви забирають,
Потемніли святі лики,
Хрести не сіяють!
Скачуть в шинку відьми голі,
По вулицях мряка,
А на київськім престолі
Сидить вурдулака!
Хоче він війни і крові,
Бога зневажає
І святу Христову Ризу
Навпіл роздирає!
А в соборі самосвятці
Кадилом махають,
Сатані у вишиванці
Осанну співають!
Наче жайвір, в небі тане
Україна мати…
Вставай, батьку отамане!
Годі тобі спати!
Думок на тему “ВСТАВАЙ, БАТЬКУ ОТАМАНЕ!”
Україна повертає свою Православну Церкву, підступно і незаконно знищену неканонічною РПЦ. Україні – свою українську церкву, без московських розкольників!