На столі недопита кава,
Вже холодна й зовсім несмачна.
Чи то я тебе недоласкала?
Чи любов та порочна була?
Ти пішов і не скажу, що пусто.
Може з часом тужитиму знов.
Потім вип’ю бокал ігристого
За нездійснені мрії й любов.
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
На столі недопита кава,
Вже холодна й зовсім несмачна.
Чи то я тебе недоласкала?
Чи любов та порочна була?
Ти пішов і не скажу, що пусто.
Може з часом тужитиму знов.
Потім вип’ю бокал ігристого
За нездійснені мрії й любов.