Я потайки милуюся тобою,
Коли в кав’ярні чай чи каву п’єш.
Сміюся тихо. Що таке зі мною?
Ти ніжно посміхнешся. І ти теж?
Можливо, ти мене не помічаєш,
Можливо, я придумала тебе.
А може, щось усе ж ти відчуваєш?
Хай іскорка між нами промайне…
Твої вуста я мрію цілувати
І очі уявляю твої скрізь.
Слова б знайти і з вітром надіслати –
Сміливий крок? Кохання? Чи каприз?
Не знаю… І що коїться зі мною?
Чому в кафе на крилах я лечу
І потайки милуюся тобою?
Але про це нікому не скажу.